Kontenery

SPRZEDAŻ KONTENERÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy i najlepszej oferty na rynku – zgłoś się do nas! Sprawdź, czym charakteryzują się nasze kontenery. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę poszczególnych typów kontenerów. Zachęcamy do lektury.

Bez względu na rodzaj kontenerów, które wybierzesz, możesz liczyć na ich wysoką jakość i funkcjonalność.

Kontener socjalny i kontener sanitarny

Moduły sanitarne mogą być stosowane jako tymczasowe łaźnie i toalety dla pracowników na budowach, a także jako obiekty sanitarne przy organizacji imprez masowych.

Kontener magazynowy typu mini

Kontenery mini są idealnym rozwiązaniem na podręczne magazyny narzędzi budowlanych, pakamery oraz pomieszczenia zabezpieczające maszyny i urządzenia przed kradzieżą. Kontenery te zajmują mało miejsca i mogą być transportowane samochodem ciężarowym lub na przyczepie.

Kontener magazynowy uniwersalny

Kontenery magazynowe uniwersalne umożliwiają transport i magazynowanie materiałów budowlanych oraz wszystkich rodzajów ładunków drobnicowych.

Kontener magazynowy specjalistyczny

Kontenery magazynowe specjalistyczne to nasza odpowiedź na indywidualne potrzeby Klientów, nawet te najbardziej nietypowe. Dostosujemy do Twoich potrzeb każdy kontener!

Kontener biurowy

Kontenery biurowe są praktycznym i szybkim sposobem na zbudowanie biura dla kadry kierowniczej lub szatni dla pracowników fizycznych. Dostarczone na budowę i zmontowane są prawie natychmiast gotowe do użycia.

GWARANTUJEMY

  • produkty najwyższej jakości
  • szybką i precyzyjną realizację
  • atrakcyjną cenę wynajmu i sprzedaży
  • dogodny transport
  • udaną długo- i krótkofalową współpracę
  • fachowe doradztwo i obsługę

kontener